Maisto papildas Fohow KALCIS iš jūros dumblių "Chajcao Gaj", 100 kapsulių

 • Maisto papildas Fohow KALCIS iš jūros dumblių "Chajcao Gaj", 100 kapsulių

  Kaina 2760
  30  Sutaupykite 240
  Pasiūlymas galioja iki 2022-06-30
  Į krepšelį 
  Gamintojas
 • Fohow KALCIS iš jūros dumblių "Chajcao Gaj", 100 kapsulių

  Maisto papildas

  Minkštos jūros dumblių kalcio kapsulės yra naujausias kalcio papildų produktas, kuriam FOHOW sveikatos tyrimų institutas kaip pagrindinį ingredientą naudoja jūros dumblių kalcį ir naudoja patentuotą technologiją, pagrįstą tradicinės kinų medicinos teorija ir trimis FOHOW sveikatos priežiūros principais. Šis kalcis yra natūralus ir lengvai pasisavinamas. Taip pat FOHOW jūros dumblių kalcio kapsulėse taip pat yra daugiau nei 20 rūšių būtinų žmogaus organizmui mineralinių medžiagų.

  Jūros dumblių kalcis gali sustiprinti žmogaus imunitetą, papildyti kalcio trūkumą žmogaus organizme ir sustiprinti dantis. Be to šis kalcis gali prisidėti prie kraujospūdžio mažinimo, įvairių onkologinių vidaus organų ir kitų susirgimų prevencijos.

  Kalcis yra būtinas žmogaus gyvybinės veiklos elementas ir organizmo medžiagų apykaitos šaltinis. Žmogaus gyvenimo veikla, tokia kaip nervinių medžiagų perdavimas, širdies impulsas, raumenų susitraukimas ir kt., naudoja ir vartoja kalcį. Nuo 20 metų žmones pradeda varginti neigiamas kalcio balansas (organizmas kalcio suvartoja daugiau nei jo suvartojama su maistu), todėl bendras kalcio kiekis kauluose kasmet sumažėja 1 proc. Taigi po 50 metų bendras kalcio kiekis kauluose gali sumažėti 30%. O po 70 metų jis gali sumažėti 50%, todėl žmogaus organizme atsiranda kalcio trūkumas.


  Ilgalaikis kalcio trūkumas gali sukelti daugiau nei 160 ligų rūšių, o jų simptomai skirtingoms amžiaus grupėms pasireiškia skirtingai:

  - vaikai miegodami prakaituoja, kankina viduriavimas ir mėšlungis, gali pasireikšti anorekcija, vėlai dygsta dantys, gana dažnai serga peršalimo ligomis.

  - jauniems žmonėms nusilpsta kojos, kankina mėšlungis, viso kūno jėgų trūkumas, nuovargis, galimas dažnesnis ėduonis ir dažnesnės peršalimo ligos.

  - 30-40 metų žmonės dažnai jaučiasi pavargę ir stokoja jėgų, kankina blauzdų mėšlungis, juosmens ir nugaros skausmai, gali pasireikšti lengvos alergijos ir jautrumas šalčiui;

  - senjorams kalcio trūkumas gali pasireikšti odos niežuliu, kaklo ir stuburo skausmu, apsnūdimu ar nemiga, susilpnėjusia nervų sistema, greitesniu dantų gedimu.

  - nėščios moterys kalcio trūkumą gali pajausti susilpnėjusiais dantimis, galūnių silpnumu, galvos svaigimu, anemija, hipogalaktija.

   

  Sudėtis: jūros dumbliai, kalcio jonai ir augalinis aliejus

  Grynasis kiekis: 100 kapsulių

  Vartojimas ir dozavimas: po 2-3 kapsules užgeriant šiltu virintu vandeniu kaskart 2 kartus per dieną;

  Laikymas: Uždarykite ir laikykite vėsioje, šešėlinėje ir sausoje vietoje.