Vironox veiksminga apsauga balzamas 10g

 • Vironox veiksminga apsauga balzamas 10g

  Lūpų ir nosies balzamas su interferonu ir anyžių eteriniu aliejumi.

  Gamintojas
 • Neleisk virusams tavęs sustabdyti! Išskirtinės sudėties lūpų ir nosies balzamas su interferonu – „Vironox veiksminga apsauga“ – sukuria apsauginį sluoksnį ir padeda palaikyti išorinį imuniteto barjerą. Interferonas – tai svarbi organizmo signalinė molekulė. Imuninės sistemos ląstelės susidūrusios su virusu gamina interferoną, nes šis slopina virusų dauginimąsi.

  Bergamotės, eukalipto ir anyžiaus eterinių aliejų sudėtyje esantys aldehidai pasižymi antibakterinėmis, antiseptinėmis, priešuždegiminėmis savybėmis ir atlieka itin svarbų vaidmenį barjerinės funkcijos užtikrinime.

  Sudėtyje esantis hidrolizuotas kolagenas drauge su eteriniais aliejais veikia dvejopai – padeda suformuoti apsauginį barjerą bei padeda apsaugoti lūpas ir nosį nuo sausumo.

  TIK IŠORINIAM VARTOJIMUI

  „Vironox veiksminga apsauga“ balzamą tepkite ant lūpų ir nosies pagal poreikį. Itin rekomenduojama naudoti kaip pagalbinę apsaugos priemonę susibūrimuose – renginiuose, prekybos vietose ir darbo erdvėje.

  Patvirtintas dermatologų. Malonaus anyžių kvapo.


  Sudedamosios dalys: PETROLATUM, LANOLIN, HYDROLYZED GELATIN, AQUA, CITRUS AURANTIUM BERGAMIA OIL, EUCALIPTUS GLOBULUS OIL, ILLICIUM VERUM OIL, LYSOZYME, LIMONENE, LINALOOL, CITRAL, INTERFERON ALPHA 2-b.

  VARTOJIMAS: Tepti ant lūpų ir panosėje pagal poreikį.

  Tinka vaikams nuo dviejų metų. Prieš naudojant rekomenduojama patepti nedidelį balzamo kiekį ant dilbio, palaukti 24 val ir pastebėti ar neatsirado odos sudirgimo, paraudimo, bėrimo.

  Dėl vartojimo nėščiosioms rekomenduojama pasitarti su gydytoju

  Laikymas: laikyti ne aukštesnėje kaip 25 ̊C temperatūroje

  Gamintojas: UAB Aconitum, Inovacijų g. 4, Biruliškių k., Kauno raj. LT-54469, Lietuva.