• Swedish Nutra Biotinas, 500 ml.

  Biotinas  yra labai svarbus papildas, norint išlaikyti veiksmingą energijos ir makroelementų apykaitą bei būtinas nervų sistemai ir psichologinėms funkcijoms palaikyti.

  Gamintojas
 • Maisto papildas 

  Biotinas arba vitaminas B7 yra vandenyje tirpus fermentas, natūraliai gaminamas organizme. Jis garsėja savo naudingu poveikiu plaukams, odai ir nagams. Ši biotinas – skystos formulės, tad jis greičiau pasisavinamas. Biotinas taip pat yra labai svarbus papildas, norint išlaikyti veiksmingą energijos ir makroelementų apykaitą bei būtinas nervų sistemai ir psichologinėms funkcijoms palaikyti.

  Vartojimas: po 15-25 ml per dieną (dozavimo indelis pakuotėje). Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

  Turintiems sveikatos sutrikimų, nėščioms arba maitinančioms krūtimi moterims, dėl maisto papildo vartojimo būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Pasireiškus nepageidaujamiems simptomams, nutraukite papildų vartojimą. Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas.

  Sudėtinės dalys: multi-filtruotas vanduo, vitaminas C, natūralus skoniklis (apelsinų), rūgštingumą reguliuojanti medžiaga (citrinos rūgšis), šviežumą išsaugančios medžiagos (kalio sorbatas, natrio benzoatas), biotinas, saldikliai (steviolio glikozidai, sacharozė), natūrali spalva (beta karotinas). Vienos dozės (15 ml) referencinė maistinė vertė (RMV): Vitaminas B7 - 10000 µg (20000%), Vitaminas C - 80 mg (80%). 100% natūralus skonis ir spalva. Gamintojas: Swedish Nutra, Malmö (Malmė), Švedija.  

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija