Kaip užsisakyti

 • Pirkti internetinėje parduotuvėje www.arvensi.eu saugu, paprasta ir patogu.

  Užsakymai priimami 24 valandas per parą ir 7 dienas per savaitę.

  Kai elektroninėje parduotuvėje surandate pageidaujamą prekę, kurią norite nusipirkti, paspauskite mygtuką " Į krepšelį " ir ši prekė bus įdėta į Jūsų krepšelį. Prekes, esančias Jūsų krepšelyje, galite pamatyti dešinėje puslapio pusėje, nuorodoje " PREKIŲ KREPŠELIS ", o paspaudę ant nuorodos " Rodyti krepšelį ", naujame lange galite keisti prekių kiekį arba ištrinti iš sąrašo tas prekes, kurių nenorite pirkti. Kai visos reikiamos prekės sudėtos į krepšelį, paspauskite mygtuką " Užsakyti ".

  Jeigu jau esate užsiregistravęs mūsų parduotuvėje, tada įveskite savo prisijungimo vardą (įprastai Jūsų el. paštas), slaptažodį ir prisijunkite. Jeigu dar nesate užsiregistravęs, tada pažymėkite langelį "Aš noriu registruotis" ir pateikite savo duomenis. Jeigu norite pirkti be registracijos - pasirinkite "Aš pirksiu be registracijos".

  Toliau pasirinkite prekių pristatymo būdą. Jei prekių suma viršija 35 EUR, prekes jums pristatysime NEMOKAMAI į Omnivą paštomatą arba paštą (išskyrus Kuršių neriją). Jei prekių suma neviršija 35 EUR, prekių pristatymas kainuos 2.90 - 3.99 EUR. Kaune adresu Vytauto pr.18 /4 " Maisto papildai" parduotuvėje galite atvykti ir įsigyti prekes be jokių išankstinių užsakymų (atsiskaityti galėsite grynais arba bankine kortele), tačiau rekomenduojame paskambinti +370 673 20612 ir pasiteirauti ar prekė yra parduotuvėje.Įsigyti prekes su nuolaidomis galite tik pateike užsakymą www. arvensi.eu

  Toliau įveskite prekių pristatymo adresą ir pasirinkite apmokėjimo būdą.

  Paskutiniame lange Jūs privalote patikrinti visus duomenis ir tik tada paspausti mygtuką " Patvirtinti užsakymą ". Kai paspausite mygtuką, į Jūsų elektroninio pašto dėžutę bus išsiųstas užsakymo patvirtinimas. Prekės Jums bus išsiųstos per 1-2 darbo dienas nuo pinigų gavimo dienos.

  Būkite dėmesingi paspausdami mygtuką "Patvirtinti užsakymą" Jūs pasirašote pirkimo- pardavimo sutartį.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija