Bishofit Mg++ Priemonė voniai su pušų spyglių ekstraktu ir bišofitu, 400ml

 • Bishofit Mg++ Priemonė voniai su pušų spyglių ekstraktu ir bišofitu, 400ml

 • Dėl didelės flavonoidų, fitoncidų ir naudingų mikroelementų koncentracijos veiksmingai atpalaiduoja. Į sudėtį įeina pušies ekstraktas ir natūralūs eteriniai aliejai. Šiltas vanduo sustiprina komponentų poveikį, todėl tokios vonios yra labai naudingos.

  Naudojimas: Užpildykite vonią šiltu 36-37°C temperatūros vandeniu, į standartinę vonią (100 l) įpilkite 50-70 ml ekstrakto (2-3 kamšteliai). Vonios trukmė 15-20 min.

  Ingredients (Sudėtis): Magnesium Chloride, Aqua, Pinus Sylvestric Leaf Extract, Propylene Glycol, Caramel, Сyamopsis Tetragonoloba Gum, Pinus Sylvestris Leaf Oil, Abies Sibirica Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Mentha Arvensis Herb Oil.

  Atsargumo priemonės. Nenaudoti sergant ūmiomis ligomis ir paūmėjus lėtinėms ligoms, trombozei, embolijai, hipertenzijai (2 ir 3 stadijos), tuberkuliozei, infekcinėms ligoms ir individualiai netoleruojant produkto sudedamųjų dalių.

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Esant patalpos santykinei oro drėgmei ne daugiau kaip 70%, laikyti temperatūroje nuo +5C iki +25C.  

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija