Inolab širdžiai ir cholesterolio balansui N30

 • Inolab širdžiai ir cholesterolio balansui N30

  4 veikliųjų medžiagų kompleksas širdžiai, kraujagyslėms ir cholesterolio balansui, pasižymintis stipriomis antioksidacinėmis savybėmis.

  Gamintojas
 • INOLAB Širdžiai ir cholesterolio balansui

  Maisto papildas

  Pakuotėje 30 kapsulių

  INOLAB – maisto papildai sukurti Šveicarijoje, pasižymintys sinerginiu veikliųjų medžiagų poveikiu!

  „INOLAB Širdžiai ir cholesterolio balansui“ tai 4 veikliųjų medžiagų kompleksas jūsų širdžiai, kraujagyslėms ir cholesterolio balansui, pasižymintis stipriomis antioksidacinėmis savybėmis.

  1 kapsulėje yra net 100 mg ABG25+® koncentruoto juodojo česnako ekstrakto! Patentuotas ABG25+ juodojo česnako ekstraktas dėl specialios išgavimo technologijos išsiskiria aukštu bioprieinamumu1 ir efektyviu įsisavinimu, o ekstrakto poveikis patvirtintas klinikiniu tyrimu2.

  Fermentacijos metu paprastasis česnakas pakeičia ne tik spalvą, tapdamas juoduoju česnaku, bet yra panaikinamas aitrus česnako skonis ir įgaunamos naujos vertingosios savybės. ABG25+® juodojo česnako ekstraktas padeda palaikyti normalią širdies veiklą, normalų cholesterolio kiekį kraujyje.

  Sudėtyje esantis resveratrolis Veri-Te™ padeda palaikyti normalią širdies ir kraujagyslių sistemos funkciją, pasižymi antioksidacinėmis savybėmis.

  1 Amano et al., 2016

  2 Valls et al., 2022

   

  SUDĖTIS

  Maistinės medžiagos 1 Kapsulėje
  ABG25+® (iš fermentuotų juodųjų česnakų (Allium sativum) ekstrakto) 100 mg
  Veri-Te™ (trans-resveratrolis) 100 mg
  Berberino hidrochloridas (iš dyglialapių mahonijų (Mahonia aquifolium) ekstrakto) 50 mg
  Kofermentas Q10 15 mg
  Sudedamosios dalys: lipnumą reguliuojanti medžiaga kalcio fosfatai, kapsulės apvalkalas (želatina, dažiklis geležies oksidai), trans-resveratrolis, fermentuotų juodųjų česnakų (Allium sativum) ekstraktas, dyglialapių mahonijų (Mahonia aquifolium) ekstraktas, kofermentas Q10, lipnumą reguliuojančios medžiagos riebalų rūgščių magnio druskos ir silicio dioksidas.

   

  VARTOJIMAS

  Gerti po 1 kapsulę per dieną užgeriant stikline vandens. Rekomenduojama vartoti valgio metu.

  Įspėjimai: neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Nėra maisto pakaitalas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

  Laikymas: laikyti ne aukštesnėje kaip 25 ̊C temperatūroje.

  Grynasis kiekis: 21,1 g.

  Gamintojas: UAB „Aconitum“ (Lietuva) pagal „Akses Swiss GmbH“ užsakymą.

  Platintojas: UAB „Akses Swiss“, Inovacijų g. 4, Biruliškių k., Kauno raj. LT-54469, Lietuva.