Ląsteliena Fiberfin, 400 g.

 • Ląsteliena Fiberfin, 400 g.

  Gamintojas
 • “FiberFin” ląsteliena pagaminta iš kukurūzų, kuriuose yra atsparaus krakmolo. Atsparus krakmolas gali padėti kontroliuoti svorį bei sumažinti alkio jausmą. Tyrimai taip pat rodo, kad atsparus krakmolas gali pagerinti cukraus kiekio kraujyje kontrolę, net jei valgysite maisto produktus, kuriuose yra greitų angliavandenių bei gali pagerint imuninę sistemą, nes FiberFin prisotina organizmą naudinga baltymine ląsteliena.

  Kepimas su FiberFin FiberFin

  Pakeisdami 10–20% visų recepto miltų į FiberFin galite pajausti didelę naudą, nes kepiniai bus su didesniu kiekiu ląstelienos, sotesni, jų mažiau suvalgysite. Tai neturės įtakos skoniui ir konsistencijai. Taip pat galite įdėti FiberFin į dribsnius ar košę arba ištirpinti sultyse arba piene. Valgomasis šaukštas FiberFin – puiki priemonė svoriui kontroliuoti, bei palaikyti stabilų energijos lygį.

  Sudėtinės dalys: kukurūzų krakmolas su aukštu atsparaus krakmolo kiekiu. Maistinė vertė (100g): energetinė vertė: 1114 kJ/268 kcal, riebalai: 0,8 g (iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių: 0g), angliavandeniai: 41 g (iš kurių cukrų: 0 g), skaidulos: 48 g, baltymai: 0,6 g, druska: 0 g. Kilmės šalis: Norvegija. Gamintojas: Funksjonell Mat, Norvergija. 

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija