Losjonas-tonikas plaukams Esvicin, 200 ml

 • Losjonas-tonikas plaukams Esvicin, 200 ml

 • Kosmetikos priemonė plaukų ir galvos odos priežiūrai 

  Esvicin" yra universali kosmetikos priemonė plaukams ir galvos odai prižiūrėti, kurioje yra svarbių mikroelementų bekvapės vandeninės...

  „Esvicin“ – universali kosmetikos priemonė plaukams ir galvos odai prižiūrėti, kurioje yra svarbių mikroelementų bekvapio vandeninio tirpalo pavidalu. Šis produktas pagerina plaukų būklę, padaro juos storesnius, pilnesnius ir švelnesnius liesti. „Esvicin“ turi revoliucinį mikroelementą Se+2, kuris yra svarbiausias plaukų pluošto užpildas ir naudojamas trichologų nusilpusių plaukų diagnostikai ir gydymui. Kartu su gintaro rūgštimi, variu, cinku, manganu, kobaltu ir chromu šis mikroelementas sukuria plaukų tankumo efektą, užpildydamas juos iš vidaus. "Esvicin" tinka įvairių tipų plaukams, įskaitant riebius ir plonus plaukus.

  Plaukų priežiūrai skirtame losjone-tonike „Esvicin“ yra mikroelementų, kurie yra tokios pat koncentracijos sveiko žmogaus organizme esančių fermentų biostimuliatoriai. Šie fermentai stimuliuoja plaukų folikulus, skatina jų aktyvų augimą ir užkerta kelią nuplikimui. Taigi losjonas-tonikas „Esvicin“ padeda palaikyti plaukų sveikatą, skatina jų augimą ir užkerta kelią plaukų slinkimui.

  Rekomenduojama naudoti kasdien arba kas antrą dieną, priklausomai nuo individualių poreikių ir gamintojo rekomendacijų. Norint naudoti losjoną-toniką "Esvicin", būtina sudrėkinti galvos odą ir plaukus nuo šaknų iki galiukų, nenuskalaujant produkto. Be to, plaukus rekomenduojama plauti 1-2 kartus per savaitę su šampūnu, pridedant 25-50% Esvicin, kad pagerintumėte plaukų ir galvos odos priežiūros poveikį.

  „Esvicin“ gali būti naudojamas plaukų ir galvos odos priežiūrai be pertrūkių ir laiko apribojimų.

  „Esvicin“ rekomenduojamas plaukų priežiūrai esant jų silpnėjimui, riebumui, plonėjimui, taip pat kovojant su pleiskanomis.

  „Esvicin“ formulė, kurioje yra svarbus mikroelementas Se+2 (dvivalentinis selenas), padeda transformuoti plaukus, todėl jie tampa prabangūs, šilkiniai, lankstūs ir sukuria slenkančių sruogų efektą.

  „Esvicin“ stiprina plaukus, ypač moterims, pagreitina plaukų augimą ir užkerta kelią jų slinkimui, atkuria plaukus po alopecijos, prižiūri plaukus ir galvos odą, suteikia plaukams tankumo ir tvirtumo liesti. "Esvicin" veiksmingai kovoja su pleiskanomis, užtikrindamas sveiką galvos odą.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija