MEDICINOS PRIEMONĖ REMOVACID, 20 pak. po 15 ml.

 • MEDICINOS PRIEMONĖ REMOVACID, 20 pak. po 15 ml.

 • SUDĖTIS. Natrio alginatas, mukopolisacharidai HMW, kalio bikarbonatas, kalcio karbonatas, natrio bikarbonatas, vanduo, ksilitolis, ksantano derva, natrio hidratas, karbomeras, bulvių baltymų ekstraktas, aromatizatorius, sukralozé, chlorheksidino digliukonatas, heksamidinas.

  POVEIKIS. RemovAcid yra mechaniškai veikianti medicinos priemonė, antirefliuksinį poveikį garantuoja jo sudėtyje esantis natrio alginatas, mukopolisacharidai HMW - cheminis junginys, susidedantis iš algino rūgšties natrio druskos, kuris, suvartojus preparatą per burną, patenka į skrandžio ertmę, kur neišvengiamai sąveikauja su joje esančiomis skrandžio sultimis. Čia jis sugeria vandenį, išsipučia dėl vykstančios cheminės-fizinės reakcijos, sudarydamas želatininę koloidinę masę (plausta), kuri plūduriuoja ant skrandžio turinio ir sudaro tam tikrą mažo tankio geli, kuris savo ruožtu suformuoja plėvelę virš skrandžio turinio. Sirupo pavidalo klampumas leidžia tolygiai pasiskirstyti gastroezofaginėje srityje, kad sudedamosios dalys galėtų atlikti sukibimo su gleivine funkciją ir paskatintų medžiagų sąlytį su sudirgusiomis gleivinėmis.

  PASKIRTIS. RemovAcidⓇyra medicinos priemonė, skirta gastroezofaginiam refliuksui gydyti, vartojama per burną. Ji skiriama suaugusiems ir vyresniems nei 12 metų vaikams, esant skrandžio pirozei, ezofagitui, disfonijai, dirginančiam kosuliui ir skrandžio refliukso sukeltam skrandžio turinio atpylimui. RemovAcid® veikia mechaniškai ir atlieka 3 sinerginius veiksmus: blokuoja rūgšties refluksą, saugo stemplės gleivinę ir mažina deginimo jausmą.


  VARTOJIMAS. Vienkartine 15 ml dozė vartojama po pagrindinių valgių ir prieš miegą arba pagal kitokius gydytojo nurodymus. Prieš naudojimą gerai suplakti.


  ĮSPĖJIMAI DĖL VARTOJIMO. Neviršykite rekomenduojamos dozės, vadovaukitės vartojimo instrukcijomis. Nenaudoti, jei yra žinomas arba įtariamas padidėjęs jautrumas vienai ar daugiau produkto sudedamųjų dalių. Nutraukite gydymą ir kreipkitės į gydytoją, jei simptomai ar nepageidaujamos reakcija išlieka. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenaudokite produkto pasibaigus jo galiojimo laikui. Galiojimo laikas nurodytas produktui, kuris laikomas nepažeistoje pakuotėje ir esant tinkamoms sąlygoms.

   

  Produktas gali atrodyti daugiau ar mažiau klampus, tačiau produkto kokybė išlieka nepakitusi.

  Dėl sudėtyje esančio natrio būtina atkreipti dėmesį skiriant alginatus tiems, kurie serga hipertenzija, širdies ar inkstų nepakankamumu. Preparatas gali trukdyti geriamųjų vaistinių preparatų absorbcijai. Prieš vartojimą rekomenduojama pasitarti su gydytoju, jei pastoviai vartojate kitus vaistus ir laikotės sumažinto druskos (natrio) kiekio dietos.


  Kiekis: 20 pakelių po 15 ml


  LAIKYMO SĄLYGOS. Laikyti vėsioje ir sausoje vietoje, toliau nuo tiesioginių karščio šaltinių. Neužšaldyti.

  GAMINTOJAS. OFI S.p.A., Via A. Verga 14, 24127 Bergamas, Italija