Vitex intensyvi šveičiamoji veido kaukė su vaisių rūgštimis "Skin AHA Clinic" , 100ml.

 • Vitex intensyvi šveičiamoji veido kaukė su vaisių rūgštimis "Skin AHA Clinic" , 100ml.

 • ODOS POLIRAVIMO LAZERIU EFEKTAS

  Šveičiamoji kaukė yra sukurta pagal naujausią Šveicarijos receptūrą. Sudėtyje yra itin aktyvių ANA rūgščių ir ypač minkštų odos šveitimo fermentų, skirtų giliai ir švelniai pašalinti negyvas ląsteles ir skatinti odos atsinaujinimą bei atjaunėjimą. Odos spalva tampa šviesesnė ir vienodesnė, išlyginami odos nelygumai ir smulkios raukšlelės, pagerėja natūralaus kolageno ir elastino gamyba, padidėja odos stangrumas ir elastingumas, lėtėja senėjimo procesai. Oda tampa gaivi, šviesi, lygi ir glotni. Ji gali būti naudojama paruošti odą rūgštiniam odos šveitimui.

  Naudojimas: tepti plonu sluoksniu ant nuvalytos veido odos, išskyrus paakių sritį, palikti 10–15 minučių ir nuplauti vandeniu. Gali nestipriai dilgčioti. Jei dilgčiojimas sustiprėja, kaukę nuplauti, tepti šios linijos raminamąjį kremą. Rekomenduojama naudoti 1–2 kartus per savaitę.

  BELITA&VITEX

  Kosmetikos įmonės "VITEX" istorija prasidėjo 1988m. rugpjūtį. Vėliau, 1989m. lapkritį, buvo įkurta bendra su italais įmone ООО « Belita ». Italų pusė pateikė gamybinę įrangą ir perdavė kelių kosmetikos gaminių formulės, Baltarusijos - aprūpino naują įmonę personalu ir gamybos patalpomis.

  Vis dažniau apie Baltarusijos kosmetiką kalbama kaip apie aukštos kokybės produkciją kūno, veido ir plaukų priežiūrai. Teigiami atsiliepimai apie Baltarusijos firmų "Belita", "Vitex" kosmetiką liudija, kad ji nuolat gerėja ir dėl savo ekologiškumo tampa vis saugesne. Bet kuri moterys svajoja apie išpuoselėtą odą, žvilgančius plaukus, todėl renkasi kokybiškus ir saugius produktus.

  Kompanijose "VITEKS" ir "Belita" buvo atliktas auditas, kurį organizavo Šveicarijos sertifikavimo firmos "SGS S.A." Minsko skyrius. Kompanijoms buvo išduotas GGP sertifikatas, patvirtinantis atitiktį tarptautiniam standartui ISO 22716. GGP sistema - rinkinys griežtų taisyklių, taikomų patalpoms ir įrengimams, perkamos žaliavos kokybei ir pakavimo medžiagoms, personalo kvalifikacijai ir higienai, technologiniams procesams, kokybės kontrolei visuose gamybos etapuose, žaliavos bei pagamintos produkcijos laikymui, vartotojų pretenzijų patenkinimui ir kt.

 • Prenumeruok ir laimėk

  Informacija