WUNDMED Hidrokoloidiniai pleistrai pūslėms 6 vnt.

 • WUNDMED Hidrokoloidiniai pleistrai pūslėms 6 vnt.

  Gamintojas
  WUNDmed
 • 6 vnt.

  1 vnt: 50x50mm / 1 vnt: 68x43mm / 2 vnt: 65x20mm / 2 vnt: 45x20mm

  Hidrokoloido pagalvėlė sugeria išsiskyrusį skystį iš pūslės ir sukuria gelio sluoksnį, mažinantį spaudimo jėgą. Pleistras apsaugo žaizdą nuo spaudimo, purvo ir bakterijų. Hidrokoloidinis pleistras skirtas pūslių priežiūrai kojų pirštų srityje. Malonus odai. Pralaidus orui.

  Naudojimas: 1. Prieš klijuojant pleistrą nuvalykite ir nusausinkite odą. Nuo pleistro nuimkite foliją išilgai perforacijai taip, kad viena pleistro dalis liktu laisva. 2. Visiškai nuimkite pleistrą nuo folijos ir priklijuokite jį ant pažeistos vietos. 3. Kad pleistras gerai priliptų uždėję palaikykite jį prispaudę ranka. 4. Atsargiai pašalinkite pleistro apsauginį lapelį. Lengvai pamodeliuokite pleistro kraštus, kad užtikrintumėte optimalią pleistro padėtį. 5. Pleistrą ant žaizdos palikite tol, kol jis savaime atsiklijuos.

  Saugumo priemonės: 1. Nenaudoti ant užterštų žaizdų. 2. Esant uždegimams ar diabetui, pasikonsultuoti su gydytoju. 3. Nutraukti naudojimą, jeigu žaizda negyja, paraudo ar ištino. 4. Tik vienkartiniam naudojimui. Pakartotinai naudojant galima sukelti kryžminę infekciją.